Kilka słów o mnie

Witajcie!

Mam na imię Paulina, rocznik 1987, z wykształcenia logistyk, z zamiłowania bioenergoterapeuta, posiadający odpowiednie uprawnienia do wykonywania zawodu 🙂

Moja przygoda z uzdrawianiem rozpoczęła się pięć lat temu, gdzie przypadkiem weszłam na stronę Zbigniewa Jana Popko, który uzdrowił mnie i podleczył nie tylko z chorób fizycznych, ale i problemów psychicznych, dzięki czemu wreszcie stanęłam na nogi.

Od tego czasu podjęłam wysiłek pracy nad sobą i jestem niesamowicie szczęśliwa, że mogę chociaż w taki sposób przyczynić się do pomocy innym, uzdrawiając ich z wszelkich negatywnych energii, które uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie całej istoty ludzkiej.

Prywatnie lubię filozofować, tańczyć, medytować i tworzyć wszystko co z pozoru niemożliwe i nierealne… Wierzę we wszystko co mistyczne, czego nie widać gołym okiem, bo „nie to złoto co się świeci, ale to co ukryte przed nami”…

Poza tym jestem normalną, naturalną, mającą odruchy ludzkie dziewczyną, która chętnie poznaje innych ludzi 🙂

Moim największym marzeniem jest uzdrowienie innych z ciężkich i nietypowych chorób, materializacja organów, zatrzymanie i cofnięcie procesów starzenia oraz pozbycie się wszelkich ograniczeń i blokad uniemożliwiających ewolucję człowieka. Dopóki żyję pragnę przekonać się o tym, że jest to możliwe… i głęboko w to wierzę!

Szczególne podziękowania należą się mojemu przyjacielowi i najbardziej szlachetnemu człowiekowi jakiego miałam okazję poznać – Zbyszkowi Popko, który sprawił, że moje życie nabrało barw, na skutek czego spełniam swoje marzenia o pomaganiu innym… dlatego stronę dedykuję właśnie jemu oraz wszystkim osobom, które szukają prawdziwej pomocnej dłoni.

DZIĘKUJĘ!