Kilka słów o mnie

Witajcie!

Mam na imię Paulina, rocznik 1987, z wykształcenia logistyk, z zamiłowania bioenergoterapeuta, posiadający stopień Mistrza Bioenergoterapii 🙂

Moja przygoda z uzdrawianiem rozpoczęła się w 2016 roku, gdzie przypadkiem weszłam na stronę Zbigniewa Jana Popko, który uzdrowił mnie i podleczył nie tylko z chorób fizycznych, ale także z problemów psychicznych i egzystencjalnych, dzięki czemu wreszcie stanęłam na nogi i odczułam, że naprawdę warto żyć!

Od tego czasu podjęłam wysiłek pracy nad sobą i jestem niesamowicie szczęśliwa, że mogę kontynuować swoją podróż w celu stawania się lepszą każdego dnia.

Interesuje mnie Istota Człowieka, jego charakter i funkcjonowanie oraz doskonalenie warsztatu uzdrawiania duchowego. Prywatnie lubię oglądać dobre filmy, tańczyć oraz medytować.

Poza tym jestem normalną, mającą odruchy ludzkie dziewczyną, która tak jak i inni stara się odnaleźć na tym świecie 🙂

Moim największym marzeniem jest uzdrowienie innych z ciężkich i nietypowych chorób, materializacja organów, zatrzymanie i cofnięcie procesów starzenia oraz pozbycie się wszelkich ograniczeń i blokad uniemożliwiających ewolucję człowieka.

Szczególne podziękowania należą się mojemu przyjacielowi i najbardziej szlachetnemu człowiekowi jakiego miałam okazję poznać – Zbyszkowi Popko, który sprawił, że moje życie nabrało barw, na skutek czego spełniam swoje marzenia… dlatego stronę dedykuję właśnie jemu oraz wszystkim osobom, które szukają prawdziwej pomocnej dłoni.

DZIĘKUJĘ!