Jak utrzymać działania uzdrawiające?

 

Tak jak dostajesz receptę i zalecenia od lekarza, tak i tutaj powinieneś przestrzegać pewnych reguł, które wspomogą cały proces zdrowienia całej istoty ludzkiej. Od czego należy zacząć? Po każdym działaniu cała energetyczna i egzystencjalna przestrzeń człowieka jest wyczyszczona a ciało fizyczne podlega mechanizmowi naprawczemu. Dlatego też winniśmy włożyć pewien wysiłek, aby efekty działań były widoczne i odniosły pozytywny skutek. Przede wszystkim należy:

★ myśleć pozytywnie, nie dołować się, nie wracać do starych, negatywnych schematów myślowych oraz do przeszłości. Po takim działaniu, jeśli osoba włoży minimum wysiłku na utrzymywanie pozytywnego myślenia, wtedy nowy wzorzec zapisze się w niej, zmieni się nie tylko obraz jej samej, ale również ścieżki losu, które będą się kształtować wedle jej woli i potrzeb;

★ utrzymywać stany wewnętrznej harmonii, poprzez izolację od miejsc, sytuacji, ludzi, którzy niszczyli Twoją wibrację;

★ na czas zdrowienia nie korzystać z usług innych specjalistów, ponieważ w takim przypadku działanie Zbigniewa Jana i Agaty Popko zastępowane jest działaniem innej osoby, która posiada inną energię, umiejętności, potencjał, sprawiając, że praca uzdrawiająca jest automatycznie kasowana. Najlepiej korzystać z usług jednego bioenergoterapeuty/uzdrowiciela;

★ nie korzystać z medytacji/hipnoz/regresji niewiadomego pochodzenia;

★ wierzyć, że działanie przyniesie pozytywne efekty, myśleć przede wszystkim o przyszłości i marzeniach, to co przed nami, bo to one kształtują naszą rzeczywistość, zmieniając Twój świat na lepsze.

Wszystkie osoby, które korzystały z sesji uzdrawiających zachęcamy do obejrzenia ważnego materiału, który pokaże Wam w jaki sposób powinniście funkcjonować, żeby działanie odniosło pozytywne rezultaty: