O Zbigniewie Janie Popko

Zbigniew Jan Popko – kim jest?

Dyplomowany Mistrz Bioenergoterapii, znany Uzdrowiciel Duchowy, Jasnowidz, Mistyk, doświadczony praktyk rozwoju duchowego a także autor książek. Od dziecka widzi, słyszy i czuje więcej. Jako jeden z niewielu do tej pory, otrzymał dar poznania światów tajemnych, które są niedostępne człowiekowi nawet po śmierci. W swoich wypowiedziach udowadnia, że istnieją światy równoległe i wielowymiarowe, a naszą planetę od zarania dziejów zamieszkują obce cywilizacje.

W wielu wideoblogach i materiałach podpowiada czym jest istota ludzka, jak powstał świat i jak uformowano człowieka na planecie Ziemia. Ponadto uczy człowieczeństwa, uzdrawiania, jasnowidzenia, podróżowania po przestrzeniach duchowych a także bezpośredniego kontaktu z Bogiem, który jak sam wspomina „jest najprostszą i najwspanialszą rzeczą na świecie”.

Jego celem jest obudzenie świadomości całej populacji. Twierdzi, że świat jest czymś, a człowiek kimś, jeśli zamieszka w nim świadomość. Dzięki temu odkryjecie swoje prawdziwe pochodzenie, dowiecie się dokąd zmierzacie oraz odbudujecie swój potencjał i utracone zdolności. Zbigniew Jan Popko regularnie udostępnia darmową wiedzę, medytacje oraz techniki na swojej stronie www.popko.pl oraz na kanale YouTube – POPKO TV – Zdrowie i Sukces, za pomocą którego przemodelujecie swoją rzeczywistość według pierwotnego wzoru: w szczęściu, zdrowiu, radości i spełnieniu w życiu.

*Więcej znajdziesz na stronie www.popko.pl