O Zbigniewie Janie Popko

Zbigniew Jan Popko – kim jest?

Dyplomowany Mistrz Bioenergoterapii, znany Uzdrowiciel Duchowy, Jasnowidz, Mistyk, doświadczony praktyk rozwoju duchowego a także autor książek. Od dziecka widzi, słyszy i czuje więcej. Jako jeden z niewielu do tej pory, otrzymał dar poznania światów tajemnych, które są niedostępne człowiekowi nawet po śmierci. W swoich wypowiedziach udowadnia, że istnieją światy równoległe i wielowymiarowe, a naszą planetę od zarania dziejów zamieszkują obce cywilizacje.

W wielu wideoblogach i materiałach podpowiada czym jest istota ludzka, jak powstał świat i jak uformowano człowieka na planecie Ziemia. Ponadto uczy człowieczeństwa, uzdrawiania, jasnowidzenia, podróżowania po przestrzeniach duchowych a także bezpośredniego kontaktu z Bogiem, który jak sam wspomina „jest najprostszą i najwspanialszą rzeczą na świecie”.

Jego celem jest obudzenie świadomości całej populacji. Twierdzi, że świat jest czymś, a człowiek kimś, jeśli zamieszka w nim świadomość. Dzięki niej odkryjecie swoje prawdziwe pochodzenie, dowiecie się dokąd zmierzacie oraz odbudujecie swój potencjał i utracone zdolności. Zbigniew Jan Popko regularnie udostępnia darmową wiedzę, medytacje oraz techniki na swojej stronie www.popko.pl oraz obu kanałach na YouTube – POPKO TV – Zdrowie i Sukces oraz Popko Meditation World, za pomocą których przemodelujecie swoją rzeczywistość według pierwotnego wzoru: w szczęściu, zdrowiu, radości i spełnieniu w życiu.

 

Parę słów od autora…

Szukasz wiedzy i mocy do panowania nad egzystencją?
Pragniesz dotknąć nieznanego, by obudzić świadomość i poznać wszystkie tajemnice wszechświata?
Nie wiesz, jak użyć umysłu, by wyzdrowieć i zmienić relacje z ludźmi?
Śnisz o swojej wyjątkowości, a nie potrafisz wniknąć w inne wymiary?

 

Dobrze trafiłeś. Tu pomożemy ci wyzdrowieć i uaktywnić DNA Adama. Nauczysz się jasnowidzenia, podróży po światach duchowych, poznasz dzieje ludzkości, jak i nadchodzącą przyszłość. Staniesz się Zwiastunem Świtu, który sam rozpocznie eksplorację wyższych wymiarów. 

Tam podejmiesz nauki u Mistrzów Duchowych – nauczą cię oni uzdrawiać i zmieniać rzeczywistość, nauczą wglądu w Wielką Tajemnicę… Pójdziesz drogą, którą i ja idę… Bardzo szybko staniesz się Kimś Wyjątkowym. Jasnowidzenie, sterowanie umysłem, bycie świadomością i WEJŚCIE do ŹRÓDŁA są dostępne każdemu, kto potrafi zrzucić z siebie brzemię systemowych programów. Zrobię to dla ciebie w ciągu jednej sekundy. Ja, twój brat, jasnowidz, medium, uzdrowiciel duchowy, mistrz bioenergoterapii i duchowej psychologii, szaman w boskich pasmach pojednania, aktywny uczeń znanych ludzkości awatarów. Siądziesz ze mną w jednej ławce…

Zbigniew Jan Popko

*Więcej znajdziesz na stronie www.popko.pl