Podziękowania

Podziękowania

Poniżej zamieszczam podziękowania i opinie od osób, które korzystały już z konsultacji i działań uzdrawiających. Wszyscy, którzy chcą się podzielić swoimi uwagami na temat skuteczności działań, proszę o kontakt mailowy: piasekpaulina@wp.pl

 

Ja nie byłam do końca przekonana do takich działań na człowieka. Rok temu jednak znalazłam się w takiej sytuacji ( na każdej płaszczyźnie: rodzina, praca …), że szukałam ratunku za wszelką cenę. Paulinko nie wiem, co się zadziało, ale w ciągu tego roku wszystko zmieniło się na plus. To nie jest tak, że teraz jest wszystko jest w różowych barwach, ale poprawa jest naprawdę zauważalna. Kontakt z Tobą pozwolił mi uwierzyć we własne siły i stałam się silniejsza. Zaczęłam patrzeć inaczej na świat – odbierać go pozytywniej. Zarówno problemy w pracy jak i w domu zmniejszyły się. Ślicznie dziękuję 😉

Małgorzata B.

Hej, ogólnie moje przemyślenia to są takie że ja ogólnie nigdy w takie moce itp. Nie wierzyłem ale po tych Twoich oczyszczaniach nie łapią mnie już kiepskie stany. Wręcz przeciwnie mam mnóstwo pozytywnej energii. Mam nadzieję że już więcej nie będę Cię musiał prosić o pomoc.

Mariusz S.

Paulina to wspaniały człowiek poznałam ją dzięki mojej siostrze i dziękuję jej za to. Dzięki Paulinie i jej wsparciu wiem że życie może być piękne. Odkąd mam sesje z Pauliną nie wiem co to znaczy ból, nie mam żadnych dolegliwości mam ładną cerę nie boli mnie kręgosłup i mogła bym wymienić i wymienić powróciła też harmonia w mojej rodzinie. Paulina jest dla mnie i mojej rodziny wielkim wsparciem. Kończac jedno spotkanie z nią już nie mogę doczekać się drugiego. Ale przede wszystkim jest potrzebna wiara i chęć zmian. Paulinko dzięki za wszystko 🥰

Agnieszka R.

Paulinka, to najcudowniejsza osoba, która pojawiła się na mojej drodze ŻYCIA. TO prawdziwy LEKARZ ENERGETYCZNY..dzięki niej zniknęła tzw letnia opuchlizna kostek moich nóg (jak cudownie jest założyć buty jakie się chce, a nie w jakie się wciśnie). Dzięki niej gdzieś ulotnił się chroniczna kaszel i zadyszka jak u starej babci… Dzięki niej mija migrenowy ból głowy, lżej przebiega przeziębienie. Mój młodszy syn pewnego razu do mnie zadzwonił i powiedział, że coś mu „weszło” w plecy bo nie może się poruszać. Wystarczyło wysłać zdjęcie i na drugi dzień był jak nowonarodzony 😃 Paulinka to także SUPER CZYŚCICIEL. Oczyszcza naszą przestrzeń, otoczenie i rodzinę z wszelkiego „paskudztwa” energetycznego. Niesamowite rzeczy się wtedy dzieją… Jakimś cudem ludzie wokół się zmieniają na lepsze, wszystko zaczyna się układać. Paulina to także WIDZĄCA-DORADZAJĄCA..świetnie określa czas (np idealnie określiła czas rozpoczęcia pracy mojego drugiego syna), określa % korzyść z danej pracy czyli pomaga wybrać właściwą…. (Wszystko sprawdziło się w 100%)…. Odpowie na każde pytanie, pocieszy, doradzi…. To jest tylko mały przykład umiejętności Paulinki. Co tu dużo mówić… Paulinka sprawia, że po prostu nasze życie STAJE SIĘ PIĘKNIEJSZE. Polecam Paulinkę Piasek z całego serca.

Urszula K.

Panią Paulinę Piasek –uzdrowiciela – znam od kilku lat, jako osobę, która niesie pomoc innym. Pani Paulina jest doskonale zorganizowana, łatwo nawiązuje kontakty oraz posiada przyjazne i ciepłe usposobienie, co korzystnie wpływa na postrzeganie jej zarówno przez osoby potrzebujące pomocy, jak również przez osoby postronne. Jest osobą niezwykle otwartą i uśmiechniętą, czym szybko zjednuje sobie ludzi. Wykazuje się empatią i zrozumieniem, co czyni ją niezwykle wiarygodną w oczach osób, którym pomaga. Jest skuteczna w działaniu, konkretna i rzeczowa, a jednocześnie bardzo przekonująca. Potrafi szybko i precyzyjnie ocenić potrzeby pacjenta. Jest dyspozycyjna, życzliwa i bardzo oddana obowiązkom. Usługi, które świadczy Pani Paulina, są na najwyższym poziomie, co potwierdzam z pełną odpowiedzialnością, ponieważ współpracuje z Panią Pauliną od dłuższego czasu i wiem, ze jestem w dobrych rękach. Z mojego punktu widzenia, korzystanie z usług Pani Pauliny, jest niezwykle korzystne i bezcenne. Działa skutecznie, jednocześnie budząc sympatię pacjentów. Dzięki posiadanym kompetencjom, wprowadza aurę spokoju i profesjonalizmu. Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że kwalifikacje oraz cechy osobowościowe Pani Pauliny Piasek predysponują ją do pracy uzdrowiciela, której celem jest niesienie pomocy potrzebującym oraz budowanie długotrwałych relacji.

Tomasz T.

Z czystym sumieniem, mogę powiedzieć, że to czego dokonuje Paula jest niewiarygodne ale prawdziwie. Ja i moja rodzina jest tego najlepszym przykładem. Podam kilka przykładów dla rozjaśnienia, że Paula naprawdę ma moc energetyczna; Miałam problemy z kręgosłupem, codziennie narzekałam na ból-po pierwszym działaniu jakiś rok temu do dziś mam spokój: Mój synek (6lat)chorował dwa razy w miesiącu przynajmniej raz w miesiącu był na antybiotyku, odkąd Paula zaczęła na nas działać nie bierze żadnego antybiotyku, nie choruje nie pamietam kiedy byłam w aptece. Jak coś próbuje nas rozebrać po oczyszczeniu Pauli nic się nie rozwija … Siostra miała dość poważna depresje brała psychotropy bo dochodziło do myśli samobójczych dziś zupełnie nowa dziewczyna,zdrowa uśmiechnięta, chcąca żyć. Koleżanka miała guza na piersi po działaniu Pauli okazało się na kolejnym badaniu ze ona jednak nic nie ma a miała już skierowanie na usunięcie … Po oczyszczeniu ludzie się na prawdę zmieniają o 360 ^ aż nie wiarygodne czasem nam się wydaje ze to kto inny. Mogę pisać w nie skonczonosc jak się u mnie i moich bliskich zmieniło życie, zdrowie, wiara w siebie. Najważniejsza w tym wszystkim jest wiara, pozytywne myślenie, myśl ze naprawdę nie wiarygodne staje się możliwe!

Joanna D.

Witam wszystkich serdecznie, Paulę poznałam przez moją siostrę i bardzo się cieszę że się mną i moja rodzina zaopiekowala, miałam straszne kłopoty z kręgosłupem z bólu nie mogłam wytrzymać, co powodowało niechęć do codziennych zajęć, czynności, wcześniej chodziłam od lekarza do lekarza, mija już jakiś rok a ja nawet nie pomyślałam że coś mi dolega, poprzez oczyszczanie stanełam na nogi bo moje życie było na nie, nerwy miałam że tylko krzyczałam i płakałam , A ostatnio zastanawiałam się co się że mną stalo że ja nawet płakać nie potrafię nawet jak coś mnie dopadnie A wcześniej miałam dosyć życia. Stałam się silniejsza i bardziej zdecydowana kobieta, mimo to że samotnie wychowuje syna, wszystko stalo się łatwiejsze, moja sytuacja życiowa się bardzo się zmieniła, z czystym sumieniem mogę polecić Pauline, nie zastanawiać się dwa razy że coś dzieje się z przypadku, jak czujemy niepokój czy jakieś źle rzeczy nas spotkają, wystarczy oczyszczenie Paulinki i od razu wracamy do życia!

Karolina D.

Paula to moja koleżanka z byłej pracy, pamiętam początki Jej ciężkiej pracy nad pogłębianiem nauki, samodoskonaleniem w umiejętnościach i pamiętam także Poli uśmiech i życzliwość dla innych. To dzięki temu wewnętrznemu ciepłu i poczuciu sprawiedliwości zaczęłam się otwierać na Naszą znajomość. Opowiadałam o sobie, o moich doświadczeniach w życiu, rzeczach, z którymi nie dawałam sobie rady, sukcesach, porażkach..ot jak to w życiu :)…i tak powoli, małymi kroczkami Ona ucząc się , a ja nie mając nic do stracenia zaczęłam korzystać z energii Poli. Zaczęło się od drobnych rzeczy zdrowotnych związanych z krążeniem i puchnięciem nóg..potem „czyszczeniem” z ludzi , który mnie wykorzystywali i pozbawiali „wew. uśmiechu”. Sama jestem optymistką, ufającą w dobro człowieka, wiecznie radosną Beti , ale czasami pokazywały się „zombie”, po których nie miałam siły, dołowałam się nie wiadomo z jakiego powodu, coś się sypało w pracy, ktoś przypisywał sobie moje osiągnięcia ..niby nic..niby praca…niby typowe zagrywki w firmie i kolejne wzloty oraz upadki w „miłości”. Pewnie nic spektakularnego, ale ..! i to właśnie „ale” jest istotne..w ciężkich stanach szłam do Poli z prośbą o, jak ja to sobie mówiłam, oczyszczenie i power do dalszej walki. I dawała mi siłę, uśmiech i bardzo trafne rady, które przypominały mi się po paru miesiącach jak doświadczałam rzeczy, których mogłam uniknąć. Hahaha no cóż widocznie więcej pokory muszę zdobyć ;). Mam jeszcze jedną dobrą wiadomość, Pola pomogła mi unormować „rozhulaną” tarczycę… Nie bójcie się, korzystajcie z umiejętności innych, skoro takie posiadają i mogą się nimi dzielić. Pozdrawiam

Beata vel Beti O. 🙂

Do Pauliny trafiłam w jednym z moich najgorszych chwil w życiu. Było to ponad 2 lata temu, z diagnozą nowotworu, złymi wynikami badań i w złym stanie psychicznym przez życie w toksycznym związku – trafiłam do Anielskiej, bratniej duszy.
Nie musiałam nic mówić, bo Paulina spojrzała i wszystko wiedziała 🙂
Zawsze zastanawiała mnie jej energia i te światło, które bije od niej przez życzliwość, zrozumienie no i cudne uzdrawianie.

Wierzę, że każdy z nas ma zapisaną swoją ścieżkę życiową, ale dopóki nie spotkałam Pauliny zawsze myślałam, że sama mogę tą ścieżką troszkę pomanewrować:) Nie jest to proste, bo zapętliłam się, zabłądziłam i myślałam, że musi tak po prostu beznadziejnie być bo: nie mogę inaczej, bo się nie da, bo nie można zmienić sytuacji życiowej, a z choroby też pewnie nie wyjdę i tak bez końca, zawsze szukałam wytłumaczenia, że się nie da.

Paulina pokazała mi jak można z własną wiarą, czynami i jej pomocą taką swoją ścieżkę wyprostować.

Uwierzyłam na maksa, a energia Pauliny przekazana i dalej przekazywana dała mi bardzo dużo.

Dziś już wiem, że cokolwiek mnie męczy, ma swoje odzwierciedlenie zarówno w ciele fizycznym, energetycznym jak i duchowym. Coś wynika z czegoś:)

Nie zawsze, kiedy miałam problem zwracałam się do Pauliny, za to ona potrafi zadzwonić lub napisać „Hej po co chodzisz drugi tydzień z bólem pleców, odstaw leki przeciwbólowe, bo za 2 dni będzie już lepiej” 🙂

Paulina skasowała u mnie wszystkie blokady – Karma wraca:)

– Wyleczyłam nowotwór, anemię, z którą walczyłam kilka lat:) Co ważne, mam udokumentowaną historię medyczną:)

– Żyję jak chce, bo sama i w nowym miejscu i bez toksycznego związku

– Robię co chce i jak chce

– Nic mnie nie ogranicza (poza budżetem, ale i to ma się podobno zmienić:))


Dziękuję Ci mój Aniele, nie zapomnę i podziwiam energię, którą świecisz ze 100 metrów.

Gdyby mi ktoś 2 lata temu powiedział, że będę zdrowa i ,że będę sama mieszkać w nowym, moim mieszkaniu, to szczerze bym nie uwierzyła, a dziś to tylko mogę mieć sobie za złe, że tak późno zdecydowałam się prosić o pomoc Pauliny. Ale, kto wie może akurat ten moment był mi pisany:)

Beata O.

Paulinka jest super człowiekiem , osoba godna zaufania i polecenia zawsze pomocna jej osoba powoduje ze człowiek zaczyna patrzeć na wszystko z innego punktu widzenia z chęcią do życia i działania.

Mi osobiście bardzo pomogła w bardzo trudnych dla mnie chwilach i to nie raz i jestem jej za to wszystko bardzo wdzięczna.

Małgorzata G.

Hmmmm….. jak moge Cie nazwac: Przewodnik Duchowy, Uzdrowicielka, Bioenergioterapeutka, Przyjaciel, Bratnia Dusza TAK wszystko razem I zarazem kazdy z osoba charakteryzuje Ciebie Paulinko. Jestem wdzieczna I dziekuje ze stanelas na mojej drodze. Nic nie jest przypadkiem. Jestes jedna z Tych osob, ktora stanela na mojej drodze do przepracowania mojej lekcji zyciowej. Dziekuje ze Jestem zawsze dla mnie. Z miloscia…

Monika M.