Webinary rozwoju duchowego Zbigniewa Jana Popko

Warszt1


Warsztaty obejmują swoim zakresem wykształcenie umiejętności wprowadzania zmian w płaszczyźnie fizycznej, energetycznej i duchowej za pomocą mocy i siły ciała fizycznego, energetycznego i duchowego. Zbyszek uczy na nich przenoszenia obecności i świadomości z płaszczyzny fizycznej do energetycznej i duchowej, dzięki czemu każdy uczestnik warsztatów może jeszcze efektywniej korzystać nie tylko z zalet i zdolności ciała fizycznego i energetycznego, ale i duchowego, w wyniku czego znacznie wzrasta zdolność uzdrawiania, jasnowidzenie, intuicja, oraz moc kształtowania ścieżek losu czy łamania wzorców energetycznych (dotyczy to np. kasowania negatywnych wibracji, w tym także różnorodnych form zaburzeń geopatycznych).

Pamiętajcie, tu nauczycie się być równymi wszystkim i nie pozwolicie już sobie tego stanu nikomu odebrać. Nikomu nie pozwolicie się więcej poniżać i wykorzystywać. Zmężniejecie, odkryjecie aromat mądrości i staniecie się kiedyś dokładnie takimi, jakimi stworzył was Bóg: dziećmi szczęścia. 
A jeśli przypadkiem zechcecie iść naszą drogą, jeśli poczujecie radość z uzdrawiania innych, z czyszczenia przestrzeni i obserwowania, jak pod waszym dotykiem na lepsze zmienia się ludzkie życie, wtedy nie pozostanie wam ci innego, jak połączenie naszych wspólnych zainteresowań żwawym strumieniem współpracy. Żaden kurs bioenergoterapii (chyba, że o papiery chodzi), żadne „cuda” ezoteryczne nie dadzą ci tego, co tu odnajdziesz. Choć i tak odnajdziesz „tylko” swoje.

Szczegółowe informacje nt. warsztatów on-line Zbyszka znajdziecie na stronie:

https://www.popko.pl/warsztaty,rozwoju,duchowego.xhtml

Zapisy na warsztaty on-line znajdziecie poniżej:

https://sklep.popko.pl/s_cat,37,warsztaty.html

Źródło: www.popko.pl